Reklama

Interesuje nas wszystko, co lokalne

Biuro Promocji i Reklamy FAMA od kilkunastu lat wydaje lokalne dwutygodniki. Wieści Wolbromskie – kolportowane na terenie powiatu olkuskiego oraz Wieści Miechowskie – sprzedawane na terenie całego powiatu miechowskiego. Oprócz wydań podstawowych, proponujemy specjalne, bezpłatne dodatki: Wieści z Trzyciąża – cztery razy do roku promujące gminę Trzyciąż, także z okazji Dni Ziemniaka, Wieści Kapuściane – wydawane z okazji Charsznickich Dni Kapusty i inne.
Tematy poruszane na szych łamach dotyczą wszelkich spraw, którymi żyją lokalne społeczności – od funkcjonowania samorządu, poprzez lokalną kulturę, sport, aż do oświaty i historii. Jesteśmy obecni na lokalnych uroczystościach, odnotowujemy ważne wydarzenia, razem z mieszkańcami obu powiatów przeżywamy chwile radosne, towarzyszymy im także podczas cierpienia...
Sporo miejsca poświęcamy sprawom związanym z ekologią, poznawaniem przyrody i ciekawych miejsc w okolicy. Nasze zaangażowanie zostało kilkakrotnie docenione nagrodami podczas konkursów organizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Będąc tak długo na rynku jesteśmy akceptowani zarówno przez czytelników jak i przez reklamodawców. Za pośrednictwem Stowarzyszenia Gazet Lokalnych do którego należymy, współpracujemy w ramach porozumienia „Tygodnik Lokalny”, emitując reklamy zlecane w ramach ogólnopolskich akcji.
Cały czas mamy siłę i energię, by dokumentować życie wsi i miast tej części Małopolski – zarówno z myślą o jej mieszkańcach, jak i osobach odwiedzających ten ciekawy rejon naszego kraju.
Wojciech Szota - wydawca