Derby powiatu miechowskiego Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||| |||

6 maja dwie drużyny piłkarskie grające w olkuskiej klasie A, czyli Pogoń Miechów i Spartak Charsznica, zmierzyły się w pojedynku, który można określić mianem derbów powiatu. Zła pogoda nie sprzyjała rozgrywkom, ale mimo tego mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie mógł się podobać. Niżej notowani piłkarze z Charsznicy starali się nie ustępować pola gospodarzom, którzy dopiero z rzutu karnego zdobyli pierwszą bramkę. Egzekutorem był Kamil Nowak. Przed gwizdkiem na przerwę drugiego gola zdobył Grzegorz Radziszewski.

Niestety, druga połowa, to już istny koncert bramek w wykonaniu Pogoni. Do siatki kolejno trafiali: Dawid Byrski, Jakub Faracik, Filip Kubicki, Mikołaj Bętkowski, Bartosz Smulski i ponownie Filip Kubicki. W sumie wynik spotkania 8:0 dla Pogoni.

Zdjęcia z pierwszej połowy spotkania w naszej GALERII.

Czytany 501 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 maj 2023 17:41