Reklama

piątek, 07 czerwiec 2024 20:55

Szanowni Rodzice i Kandydaci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||| |||

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie

rozpoczyna okres rekrutacji. Jeżeli chcecie rozwijać swoje (swoich dzieci) talenty i zainteresowania muzyczne, my otworzymy Wam drzwi do świata muzyki.

 

Zapraszamy kandydatów w wieku od 7 do 16 lat do przyłączenia się do naszej muzycznej rodziny. Oferujemy podróż pełną artystycznych przygód i niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Nasza szkoła od ponad 50 lat z powodzeniem kształci dzieci (w cyklu 6-letnim) i młodzież (w cyklu 4 letnim), rozwijając ich kompetencje gry na instrumentach na profesjonalnym poziomie. Uczniowie nasi biorą udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także kontynuują naukę w szkołach muzycznych wyższych stopni, niejednokrotnie stając się sławnymi muzykami występującymi na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Jeśli podobnie jak oni pragniecie realizować się artystycznie, weźcie udział w rekrutacji do naszej szkoły i rozpocznijcie razem z nami swoją przygodę z muzyką.

Powodzenia!

 

➡ ZASADY REKRUTACJI:

1. Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce Dla ucznia - Rekrutacja do szkoły do dnia 13 czerwca 2024 r.

Link: https://www.gov.pl/.../informacja-o-rekrutacji-2024-25

2. Przygotuj zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole muzycznej i dostarcz je do szkoły najpóźniej w dniu przesłuchania (brak zaświadczenia uniemożliwia przyjęcie).

3. Weź udział w przesłuchaniu wstępnym w dniu 13 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00 – 16:00.

Dowiesz się jeszcze więcej na temat działalności szkoły, jeśli polubisz nasz profil na Facebooku.

4. Zadzwoń pod nr tel. 41 383 16 30, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji

 

#psm #miechow #nabor2024

Czytany 109 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 czerwiec 2024 20:59
Więcej w tej kategorii: « Nowy starosta, zarząd i prezydium